Uitslagen wedstrijden

Winter karper competitie 2017/2018

Naam10-11-2017

Aantal Kg
8-12-2017

Aantal Kg
05-01-2018

Aantal Kg
02-02-2018

Aantal Kg
09-03-2018

Aantal Kg
06-04-2018
(optioneel)
Aantal Kg
Totaal
Ronald Schouten13.76.007.1026.8
Jim van Duuren16.59.0025.5
Gary Roos17.27.4224.62
Tim van Hamersveld7.1415.8723.01
Dennis Rodenburg14.2014.2
Nico Roos12.212.2
Chris Platen10.0010
Dennis van Kampen9.209.2
Martijn van Wijk0
Frenk den Boef0
Lennart Joosse0
John van Zijl0
Roy van Rijswijk0
Peter Gans0
Rens Slootweg0
Edwin Schouten0
Arné Rietveld0

Jeugd competitie

Naam02-04-201809-04-201816-05-201823-04-201830-04-201806-06-201813-06-201820-06-201827-06-201804-07-2018TOTAAL
Wilco Qualm369525662135159207198142112480
Coert Wildemans0458 66516918945145263542420
Didrick Dijkman0118266 29 28 128569
Sem Landman300 1709131336962486
Laurens Verheij23713 61 88399
Lucas Smits33 423570180
0
0
0
aantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cm

Karper Competitie

Naam07-04-201820-04-201804-05-201825-05-201808-06-201815-06-201829-06-201813-07-201824-08-201831-08-201821-09-201806-10-2018TOTAAL
Patrick Overbeek017.516.644.8010.2327.556.1582.87
Peters Gans012.40012.50 18.5516.0559.5
Dennis Rodenburg016.55.5008.759.259.5049.5
Tim Hamersveld002.00024.9016.0842.98
Jaap Overbeek018.866.6006.9032.36
Ruud van Wijk013.55.53 8.384.4231.83
Nico Roos00018.355.421.8025.57
Lennart Joose000 8.656.7315.38
Dennis van Kampen0000 10.7810.78
John van Wijk00005.865.86
John van Zijl04.83004.83
Rens Slootweg000000
aantal kgaantal kgaantal kgaantal kgaantal kgaantal kgaantal kgaantal kgaantal kgaantal kgaantal kgaantal kg

Senioren Competitie

Naam07-04-201821-04-201805-05-201819-05-201830-05-201813-06-201827-06-2018 11-07-201825-07-201808-08-201822-08-201805-09-201815-09-201829-09-201813-10-201827-10-2018TOTAAL
Freek v Staalduinen15101814151613101
Jaap Hoogenboom15101814151612100
Jan Stouthart1510181415131398
Vincent Tobe1510101415161393
Gerard Ouwendijk151018914161193
Edwin Dons151061415161389
Robert v Bostelen136121415121385
Rob Schenk61013141571378
Cees Peperstraten7515121211971
Wim van Wijk4716131114570
Mike Geers14101033161369
Giel Verdoold1121489101367
Herman Geers83978161364
Frans Slotboom151081069462
Jan Hassing121018113651
Johan Rietveld101461061350
Elvis de Graaf910111241047
Willem Hoogendoorn3424128740
Sipko Sipkens11031455240
Wim Rutjens587271838
Roy Schenk2105542129
aantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal punten

Dames witvis wedstrijd

Naamniet bekendTOTAAL
Marjan Smit0
Magda van Wijk0
Erna Rietveld.0
Jolanda Broer0
Corrie Volwater0
Hannie Rutjens0
Greet Volwater0
aantal cm