Uitslagen wedstrijden

Winter karper competitie 2017/2018

Naam10-11-2017

Aantal Kg
8-12-2017

Aantal Kg
05-01-2018

Aantal Kg
02-02-2018

Aantal Kg
09-03-2018

Aantal Kg
06-04-2018
(optioneel)
Aantal Kg
Totaal
Ronald Schouten13.76.007.1026.8
Jim van Duuren16.59.0025.5
Gary Roos17.27.4224.62
Tim van Hamersveld7.1415.8723.01
Dennis Rodenburg14.2014.2
Nico Roos12.212.2
Chris Platen10.0010
Dennis van Kampen9.209.2
Martijn van Wijk0
Frenk den Boef0
Lennart Joosse0
John van Zijl0
Roy van Rijswijk0
Peter Gans0
Rens Slootweg0
Edwin Schouten0
Arné Rietveld0

Jeugd competitie

Naam02-04-201809-04-201816-05-201823-04-201830-04-201806-06-201813-06-201820-06-201827-06-201804-07-2018TOTAAL
Coert Wildemans0458 66516918945145263545252945
Wilco Qualm369525662135159207198142113602840
Didrick Dijkman0118266 29 28 128293862
Sem Landman300 1709131336962486
Laurens Verheij23713 61 88399
Lucas Smits33 423570180
0
0
0
aantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cm

Karper Competitie

Naam07-04-201820-04-201804-05-201825-05-201808-06-201815-06-201829-06-201813-07-201824-08-201831-08-201821-09-201806-10-2018TOTAAL
Patrick Overbeek017.516.644.8010.2327.556.1582.87
Peters Gans012.40012.50 18.5516.0559.5
Dennis Rodenburg016.55.5008.759.259.5049.5
Tim Hamersveld002.00024.9016.0842.98
Jaap Overbeek018.866.6006.9032.36
Ruud van Wijk013.55.53 8.384.4231.83
Nico Roos00018.355.421.8025.57
Lennart Joose000 8.656.7315.38
Dennis van Kampen0000 10.7810.78
John van Wijk00005.865.86
John van Zijl04.83004.83
Rens Slootweg000000
aantal kgaantal kgaantal kgaantal kgaantal kgaantal kgaantal kgaantal kgaantal kgaantal kgaantal kgaantal kg

Senioren Competitie

Naam07-04-201821-04-201805-05-201819-05-201830-05-201813-06-201827-06-2018 11-07-201825-07-201808-08-201822-08-201805-09-201815-09-201829-09-201813-10-201827-10-2018TOTAAL
Jaap Hoogenboom15101814151612151312140
Freek v Staalduinen151018141516131714132
Jan Stouthart151018141513131714129
Vincent Tobe151010141516131714124
Edwin Dons15106141516131714120
Robert v Bostelen13612141512131314112
Gerard Ouwendijk1510189141611449110
Rob Schenk6101314157131710105
Wim van Wijk471613111451171098
Mike Geers141010331613121495
Giel Verdoold11214891013781193
Cees Peperstraten7515121211961491
Herman Geers839781613212684
Johan Rietveld10146106131451382
Frans Slotboom151081069499181
Elvis de Graaf9101112410176777
Jan Hassing121018113652866
Willem Hoogendoorn34241287811362
Sipko Sipkens110314552114257
Wim Rutjens587271893454
Roy Schenk2105542131538
aantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal punten

Dames witvis wedstrijd

[table “5” not found /]