Uitslagen wedstrijden

Jeugdcompetitie witvis 2019

Naam08-05-201915-05-201922-05-201929-05-201905-06-201912-06-201926-06-201903-07-201910-07-201917-07-201917-07-2019TOTAAL
aantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cm0
Owen de Bruin00000131157288
Dave Geul000063 1150178
Sven Geul000064 147155366
Wim van der Heide00099156 111232598
Sander van der hoek006059174 2140507
Jarno Joosse34001190 570210
Thomas Verhoeks031816571 9695439
Didrick Dijkman5035000 6948202
Thijme Broer1855272291911085624
Lucas Smits0740010 10474262
Liam Koster09302612383931951180
Sem Landman1561611800340190865
Coert Wildemans2112201853301693119482374
Wilco Qualm35427372349872806722087

Karpercompetitie 2019

Naam12-04-2019
Aantal Kg
19-04-2019
Aantal Kg
03-05-2019
Aantal Kg
24-05-2019
Aantal Kg
07-06-2019
Aantal Kg
14-06-2019
Aantal Kg
28-06-2019
Aantal Kg
12-07-2019
Aantal Kg
30-08-2019
Aantal Kg
13-09-2019
Aantal Kg
27-09-2019
Aantal Kg
11-10-2019
Aantal Kg
TOTAAL
Dawid Kocrmavski
Dariusz
07.206.4115.404.223.937.13
Dennis Rodenburg
Peter Gans
8.4015.7911.750035.94
Nico Roos
Tim van Hamersveld
010.143.54020.20033.88
Rens Slootweg
Ricardo Bos
010.06008.3013.732.06
Jaap Overbeek
Patrick Overbeek
9.4009.24011.0429.68
Cor v.d. Meij
Rob Beijsens
09.300018.10027.4
Danny van Kooten
Dariusz Tyszka
000017.85.423.2
Lennart Joosse
Dennis van Kampen
0021.3500021.35
Dave van Veen
Jeroen Verkerk
0011.8009.10020.9
Kees Volwater
Frans Volwater
03.30007.30010.6

Seniorencompetitie witvis voorjaar 2019

Naam30-03-2019

13-04-2019

27-04-201911-05-201929-05-201912-06-201926-06-201913-07-2019TOTAAL
Jaap Hoogenboom1515158911881
Johan Rietveld11715151591587
Robert van Bostelen15151015151515100
Rob Schenk1311151515151599
Herman Geers10898881566
Mike Geers5915815151582
Elvis de Graaf311215114
Willem Hoogendoorn9104853948
Jan Hassing628762738
Frans Slotboom4666371547
Peter Booster81275712253
Sipko Sipkens2334151634
Wim Rutjens12135326445
Edwin van Rooijen75215410548
Roy Schenk14151154343

Seniorencompetitie witvis najaar 2019

Naam24-08-201907-09-201921-09-201905-10-201919-10-201902-11-201909-11-201916-11-2019TOTAAL
Peter Booster0
Robert van Bostelen0
Cees Peperstraten0
Wim Rutjens0
Giel Verdoold0
Jan Stouthart0
Sipko Sipkens0
Willem Hoogendoorn0
Gerard Ouwendijk0
Wim van Wijk0
Herman Geers0
Johan Rietveld0
Elvis de Graaf0
Freek van Staalduinen0
Frans Slotboom0
Jaap Hoogenboom0
Edwin van Rooyen0
Jaap Hogenboom0
Jan Hassing0
aantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal punten

Karpercompetitie winter 2018/2019

Naam02-11-2018

Aantal Kg
14-12-2018

Aantal Kg
11-01-2019

Aantal Kg
08-02-2019

Aantal Kg
08-03-2019

Aantal Kg
05-04-2019

Aantal Kg
TOTAAL
Jaap Overbeek
Patrick Overbeek
7.1519.1900010.6436.98
Nico Roos
Dennis van Kampen
22.857.65000030.5
Tim van Hamersveld
Dennis Rodenburg
16.760013.340030.1
Jamil Ibrahim
Robin Marcus
0010.414.50428.9
Lennart Joosse
Lennart Oudenaarden
16.330000016.33
Wesley Gans
Donny van Kooten
0012.100012.1
Rens Slootweg
Ricardo Bos
12.050000012.05
Rob Beijsens
Mike Smits
7.17000007.17
Mike van Delft
Gerrie Hendriksen
4.6000004.6
Michel Maier
Bjorn Boenders
0000000