Uitslagen wedstrijden

Jeugdcompetitie witvis 2019

Naam08-05-201915-05-201922-05-201929-05-201905-06-201912-06-201926-06-201903-07-201910-07-201917-07-2019TOTAAL
aantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cm16798
Coert Wildemans2112201853301693119487648196304587
Wilco Qualm35427372349872806727197946454245
Liam Koster0930261238393195802193031782
Sem Landman1561611800340190000865
Thijme Broer1855272291911085940147865
Wim van der Heide00099156 1112321001360834
Sander van der hoek006059174 2140027179713
Sven Geul000064 147155026247675
Owen de Bruin000001311571760104568
Thomas Verhoeks031816571 969563230525
Lucas Smits0740010 1047418100443
Jade Joosse000000101870105293
Fabian Raaphorst00000000179109288
Jarno Joosse34001190 57030043283
Didrick Dijkman5035000 69483300235
Dave Geul000063 1150000178
Ruben Karssen000000095014109

Karpercompetitie 2019

Naam12-04-2019
Aantal Kg
19-04-2019
Aantal Kg
03-05-2019
Aantal Kg
24-05-2019
Aantal Kg
07-06-2019
Aantal Kg
14-06-2019
Aantal Kg
28-06-2019
Aantal Kg
12-07-2019
Aantal Kg
30-08-2019
Aantal Kg
13-09-2019
Aantal Kg
27-09-2019
Aantal Kg
11-10-2019
Aantal Kg
TOTAAL
Dennis Rodenburg
Peter Gans
8.4015.7911.750011.4511.358.69
Rens Slootweg
Ricardo Bos
010.06008.3013.78.59.8250.38
Dawid Kocrmavski
Dariusz
07.206.4115.404.223.90037.13
Jaap Overbeek
Patrick Overbeek
9.4009.24011.046.4036.08
Nico Roos
Tim van Hamersveld
010.143.54020.2000033.88
Lennart Joosse
Dennis van Kampen
0021.350006.2027.55
Cor v.d. Meij
Rob Beijsens
09.300018.1000027.4
Dave van Veen
Jeroen Verkerk
0011.8009.1002.43023.33
Danny van Kooten
Dariusz Tyszka
000017.85.40023.2
Kees Volwater
Frans Volwater
03.30007.3000010.6

Seniorencompetitie witvis voorjaar 2019

Naam30-03-2019

13-04-2019

27-04-201911-05-201929-05-201912-06-201926-06-201913-07-2019TOTAAL
Jaap Hoogenboom141411891181085
Johan Rietveld117118109101076
Robert van Bostelen141410141013101095
Rob Schenk131111141013101092
Herman Geers1081188810265
Mike Geers59118101310369
Elvis de Graaf3112151115
Willem Hoogendoorn91048539856
Jan Hassing6287627644
Frans Slotboom46663710749
Peter Booster812757122962
Sipko Sipkens233410161039
Wim Rutjens121353264449
Edwin van Rooijen75284105546
Roy Schenk1411110431044

Seniorencompetitie witvis najaar 2019

Naam24-08-201907-09-201921-09-201905-10-201919-10-201902-11-201909-11-201916-11-2019TOTAAL
Peter Booster0
Robert van Bostelen0
Cees Peperstraten0
Wim Rutjens0
Giel Verdoold0
Jan Stouthart0
Sipko Sipkens0
Willem Hoogendoorn0
Gerard Ouwendijk0
Wim van Wijk0
Herman Geers0
Johan Rietveld0
Elvis de Graaf0
Freek van Staalduinen0
Frans Slotboom0
Jaap Hoogenboom0
Edwin van Rooyen0
Jaap Hogenboom0
Jan Hassing0
aantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal punten

Karpercompetitie winter 2018/2019

Naam02-11-2018

Aantal Kg
14-12-2018

Aantal Kg
11-01-2019

Aantal Kg
08-02-2019

Aantal Kg
08-03-2019

Aantal Kg
05-04-2019

Aantal Kg
TOTAAL
Jaap Overbeek
Patrick Overbeek
7.1519.1900010.6436.98
Nico Roos
Dennis van Kampen
22.857.65000030.5
Tim van Hamersveld
Dennis Rodenburg
16.760013.340030.1
Jamil Ibrahim
Robin Marcus
0010.414.50428.9
Lennart Joosse
Lennart Oudenaarden
16.330000016.33
Wesley Gans
Donny van Kooten
0012.100012.1
Rens Slootweg
Ricardo Bos
12.050000012.05
Rob Beijsens
Mike Smits
7.17000007.17
Mike van Delft
Gerrie Hendriksen
4.6000004.6
Michel Maier
Bjorn Boenders
0000000