Uitslagen wedstrijden

Winter karper competitie 2017/2018

Naam10-11-2017

Aantal Kg
8-12-2017

Aantal Kg
05-01-2018

Aantal Kg
02-02-2018

Aantal Kg
09-03-2018

Aantal Kg
06-04-2018
(optioneel)
Aantal Kg
Totaal
Ronald Schouten13.76.007.1026.8
Jim van Duuren16.59.0025.5
Gary Roos17.27.4224.62
Tim van Hamersveld7.1415.8723.01
Dennis Rodenburg14.2014.2
Nico Roos12.212.2
Chris Platen10.0010
Dennis van Kampen9.209.2
Martijn van Wijk0
Frenk den Boef0
Lennart Joosse0
John van Zijl0
Roy van Rijswijk0
Peter Gans0
Rens Slootweg0
Edwin Schouten0
Arné Rietveld0

Jeugd competitie

Naam02-04-201809-04-201816-05-201823-04-201830-04-201806-06-201813-06-201820-06-201827-06-201804-07-2018TOTAAL
Coert Wildemans0458 66516918945145263545252945
Wilco Qualm369525662135159207198142113602840
Didrick Dijkman0118266 29 28 128293862
Sem Landman300 1709131336962486
Laurens Verheij23713 61 88399
Lucas Smits33 423570180
0
0
0
aantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cmaantal cm

Karper Competitie

Naam07-04-201820-04-201804-05-201825-05-201808-06-201815-06-201829-06-201813-07-201824-08-201831-08-201821-09-201806-10-2018TOTAAL
Patrick Overbeek017.516.644.810.2327.556.157.0512.68102.6
Dennis Rodenburg016.55.508.759.259.518.158.6624.38100.69
Tim Hamersveld002.00024.916.0828.623.8618.956.21100.62
Peters Gans012.4012.5 18.5516.0559.5
Ruud van Wijk013.55.53 8.384.4216.369.4057.59
Jaap Overbeek018.866.606.911.5043.86
Nico Roos00018.355.421.817.6543.22
Dennis van Kampen0000 10.785.1615.94
Lennart Joose000 8.656.7315.38
Rens Slootweg000010.8310.83
John van Wijk00005.865.86
John van Zijl04.83004.83
aantal kgaantal kgaantal kgaantal kgaantal kgaantal kgaantal kgaantal kgaantal kgaantal kgaantal kgaantal kg

Senioren voorjaar Competitie

Naam07-04-201821-04-201805-05-201819-05-201830-05-201813-06-201827-06-2018 11-07-2018TOTAAL
Jaap Hoogenboom1510181415161215115
Robert v Bostelen13612141512131398
Cees Peperstraten75151212119677
Wim Rutjens5872718947
Giel Verdoold11214891013774
Jan Stouthart1510181415131317115
Sipko Sipkens110314552141
Willem Hoogendoorn34241287848
Roy Schenk21055421332
Gerard Ouwendijk1510189141611497
Wim van Wijk471613111451181
Herman Geers839781613266
Johan Rietveld10146106131464
Rob Schenk6101314157131795
Elvis de Graaf91011124101764
Mike Geers1410103316131281
Freek v Staalduinen1510181415161317118
Edwin Dons151061415161317106
Frans Slotboom1510810694971
Vincent Tobe1510101415161317110
Jan Hassing1210181136556
aantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal punten

Senioren najaar Competitie

Naam25-07-201808-08-201822-08-201805-09-201815-09-201829-09-201813-10-201827-10-2018TOTAAL
aantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal puntenaantal punten
Wim van Wijk710467539
Robert v Bostelen141413101456
Cees Peperstraten14141311121276
Wim Rutjens34536627
Giel Verdoold8118581252
Jan Stouthart14141311121276
Sipko Sipkens142101112251
Willem Hoogendoorn1131325741
Roy Schenk15911121250
Gerard Ouwendijk49138121258
Herman Geers12613410954
Jan Hassing281113833
Johan Rietveld513111121254
Rob Schenk1014211121261
Elvis de Graaf6731112140
Freek v Staalduinen1414131111265
Frans Slotboom91794939
Jaap Hoogenboom13121211121272
Edwin v Rooyen1414679353
Jaap Hogenboom13121211121171